Kuchynské nože

Na kuchynské nože sa špecializujeme niekoľko rokov. Ponuka nožov je na trhu naozaj široká, ale kuchynský nôž, ktorý chytí za srdce a nepustí (a zároveň vám nevybieli peňaženku), som tu nikde nevidel. Rozhodli sme sa teda priniesť na trh profi kuchynské nože za priaznivú cenu, ktoré potešia nielen zručného kuchára, či už výkonného profesionála alebo vášnivého nadšenca, ale aj kreatívnu dušu umelca. Do každého noža vkladáme kúsok svojho umenia.

Kvalitné kuchynské nože pre majstra i amatéra

Nože do kuchyne musia byť v prvom rade dostatočne ostré a pevné, aby zvládli každodennú záťaž. Nôž šéfkuchára bude však ostrý len dovtedy, kým sa o neho bude majiteľ poctivo starať. Venujte sa preto pravidelne šetrnému brúseniu spojenému s umným používaním noža. Veľkým tabu je rezanie kostí a pečiva s nožmi, od ktorých následne očakávate perfektne odrezaný steak!

Farebné kuchynské nože – nudiť sa nebudete!

Aj profesionálne kuchynské nože môžu byť farebné! Prineste kúsok farebného sveta do svojej kuchyne spolu s našimi pestro zdobenými kuchynskými nožmi. Pri ručnej výrobe noža si môžete vybrať typ ocele, materiál a farbu rúčky či motív na gravírovanie!